SHELLAC

Po několikaletém vývoji se konečně svět dočkal! Už Vás nebaví neustále nehty po 3 dnech přelakovávat, nebo upravovat odloupaný lak? Chcete mít nehty přirozené, zpevněné, bez neustálého probrušování přírodních nehtů? Tak je tato novinka určena právě pro Vás. Aplikace Shellacu je velice jednoduchá.
Unikátní technologie CND Shellac systému v sobě kombinuje lehkost laku s nedostižným leskem a dlouhotrvajícím nošením po několik týdnů. A to vše bez poškození nehtů! Nehty jsou naopak touto technologií přirozené a přesto zpevněné. Samozřejmostí je výběr z aktuálních trendových odstínů. Shellac systém Vám vydrží 2-3týdny, poté doporučujeme na obnovení/doplnění.
Když nám Shlellac odroste a je čas ho odstranit, ocení každá z nás jak snadno a rychle to jde. A jak už to bývá, za každou jednoduchou věcí je spousta složitého výzkumu a chytrých nápadů. V každé barevné vrstvě Shellacu i Top Coatu se během vytvrzování vytvoří spousta mikroskopických, okem ani hmatem nepostřehnutelných kanálků, které vedou až k podkladové vrstvě. Když tedy prst zabalíme do odstraňovacího polštářku, pronikne těmito kanálky aceton až k rozpustné vrstvě a celou odolnou vrstvu Shellacu rychle „rozbourá“.
Zbytky pak jen otřeme odličovacím tamponem a případný houževnatější kousek popíchneme pomerančovým dřívkem. Žádné pilování, rovnou můžeme nanést nový Shellac nebo, přetřít olejíčkem a odejít ze salonu s čistými přírodními nehty. Málokdo by řekl, že na nich ještě před deseti minutami byla nejodolnější ,,barva“ na trhu.

Trvanlivost 2 – 3 týdny
Cena: Manikúra + Shellac 350,- kč
Shellac na nohy 250,- kč

Nanáší se ve 3 vrstvách: základní vrstva Base Coat
barevný Shellac ve 2 vrstvách
lesklá vrstva Top Coat, která zajistí ochranu Shellacu

Aplikace a odstranění: bez PILOVÁNÍ nehtové plochy
jednoduché rovnoměrné nanesení bez map
krásně syté barvy
jedinečné barevné odstíny pomocí vrstvení
zrcadlový lesk, dokonalé v detailu
odolnost proti poškrábání
zaručenost neoprýskaných okrajů nehtů
přirozená pružnost, ale pevnost nehtů!!!
žádné zbytečné tlusté vrstvy (gel)
odstranění bez poškození přírodního nehtu a bez PILOVÁNÍ