P-SHINE

P-shine, neboli Japonská manikúra je stále velmi oblíbenou procedurou v oblasti regenerace nehtů. Tento druh manikúry vznikl před mnoha staletími v Japonsku a brzy se stal hitem po celém světě. Nehet je po celou dobu ošetřován přírodními produkty s obsahem včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky a prášku z lastur. Díky těmto ingrediencím je odolnost nehtu zvýšena a navíc výsledný efekt je velmi přirozený. Ideální péče pro poškozené či roztřepené nehty. Obnovení ochranné vrstvičky P-shine se doporučuje 1x za tři týdny.
Metoda P-Shine vznikla v Japonsku, ale velice rychle se rozšířila po celém světě. U nás se těší velké oblibě, díky přirozenému lesku a trvanlivosti aplikace. Právě díky rychlosti a decentnímu vzhledu je častou vyhledávanou manikúrou pro muže.
Poškozené, lámavé, nebo slabé nehty dokáže technika P – Shine přivést k životu. Dodá jim tolik potřebné vitamíny a za necelou půl hodinu budou vypadat, jako nové. Manikúra je zcela přírodní a nemusíte se bát, že by nehet nijak poškodila. Naopak dokonale jej zpevní a ochrání před vnějšími vlivy, které denně poškozují jejich vzhled.
Opakovaná aplikace je navíc doporučována. Kořen nehtu je průběžně regenerován a dokáže tak produkovat vlastní keratin, díky kterému se nehtové tkáně průběžně uzdravují.

Trvanlivost 2 – 3 týdny
Cena: P-shine + manikúra 280+200,- kč